Характер: достоінства та недоліки - Sharavi
Sharavi

Характер абісинських кішок: переваги та недоліки

Нащадки кішок, які кілька тисячоліть тому мешкали при палацах фараонів, абіссинці мають чудову генетичну пам’ять. Вони ніби усвідомлюють своє величне минуле і поводяться відповідно. Абісинські кішки – це граціозні, витончені створіння, які знають про свою значущість у житті господаря та відповідають на його турботу безмежним коханням. Це лагідні, інтелігентні домашні тварини, що відрізняються нескінченною відданістю своєму другові – людині. Придбавши абіссинця, ви отримуєте помічника та компаньйона, який відтепер активно цікавитиметься всім, що ви робите. Він не заважатиме, а швидше постарається стати корисним, наприклад, м’яко перекочуватиме клубок лапкою, допомагаючи вам розплутувати нитку під час в’язання, або зможе замінити вас за комп’ютером, принаймні, натискати на кнопки клавіатури в нього вийде. Щоправда, за бездоганність набраного тексту ми не можемо ручатися. Абіссинці дуже допитливі, тому будуть присутні поряд із улюбленим господарем, коли він читає газету або пише лист. Кішка спочатку стежитиме за рухом ваших очей, а вже потім переведе погляд на текст. Збоку може здатися, що вона читає разом зі своїм власником.

Кішки цієї породи люблять все контролювати. Для цього вони забираються на шафу або полицю і уважно спостерігають за тим, що відбувається в кімнаті. Але варто тільки включити телевізор – і кішка вже влаштовується біля екрану, вдивляючись в картинки фільму або передачі, що змінюються.

Абіссінці дуже кмітливі і легко навчаються нових навичок.Тому їх легко можна привчити до спокійної поведінки в будинку. Вихована кішка абіссинської породи не гойдається на шторах і не псує кігтями дивани та крісла. Вона любить грати, але при цьому не шаленітиме, змітаючи все на своєму шляху. Ця кішка воліє жити в чистоті, тому не створюватиме навколо хаос.

Абіссинці доволі доброзичливі і намагаються жити у мирі та злагоді не тільки з усіма членами сім’ї, а й з іншими домашніми вихованцями. Але слід пам’ятати, що така тиха та спокійна атмосфера зберігається лише доти, доки кішка відчуває свою значущість. Кішці королівської крові необхідне і таке ж поклоніння! Тому не принижуйте свого вихованця, і він відповість вам відданою, міцною дружбою. До недоліків дорослого кота можна віднести його нелюбов до обіймів: тиснути абіссинців не варто, кішки це розцінюють як неповагу до їх персон.

Окремо слід сказати про характер кошенят-абіссінців. Вони зазвичай не сидять на місці, намагаючись стежити за всім одночасно і пізнаючи світ у всіх його іпостасях. У кімнату залетів метелик, господиня втратила капці, у ванній відкрили воду – ваше кошеня буде в гущі подій. Це грайливий непосида, який дружелюбно ставиться і до дітей, і до дорослих. Його не слід залишати на самоті, тому що він почне нудьгувати і почуватися непотрібним. Тому заводчики зазвичай рекомендують придбати для малюка друга за іграм – таке ж кошеня.

error: Content is protected !!